_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Babasından dursuna mektup:):)

3 posters
YazarMesaj
betül26
Administrator
Administrator
betül26

Babasından dursuna mektup:):) Empty
MesajKonu: Babasından dursuna mektup:):)   Babasından dursuna mektup:):) Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 8:52 pm

lol!
sevgili uşağum Dursun
Allah´ın selamı üstine olsun...
Mektubu çok yavaş yazayrum, çünkim pilurum, çabuk okuyamazsun ! Benden yana sual edersen, Allahuma pin şükür eyiyim, yeni bir iş puldum.
Emrimde yüze yakın adam var, hepisi da sessiz sedasuz, gendi hallerinde. Ne iş pulduğumi soraysan söyleyeceğum da patlama, mezarluk bekçisi oldum. Bacin Emine bir uşak doğuracak, daha erkek midur, kiz midur, belli teğul. Haçan o yüzden sağa dayi mi oldin, teyze mi oldin söyleyemeyrum. Temel emicen de tükan açtı, o da otuza aldigini yirmibeşe vereyi sürümden kazanaymiş oyle tedu. Bizim köye findukçularin Temel´i muhtar sectuk, akillu uşakdur da! Geçen gün hepimizi zelzeleye karşi aşi etturdu. Temel akilludur, hem de durusttur.. Geçenlerde bir taksinin şoforu köye varmış, muhtari arayi,meğer yolda bir tavuk ezmiş sahibini sorayimiş. Muhtar Temel tavuğa bakmış, ha bu bizden teğildur, bizim köyde yassu tavuk yoktur, demiş.
Senin küçüğün Memet cok akilli bir uşak çıktı. Geçen gün tepeye varmış, elinde bir ip sallayup durayi. Anan, "Uy uşağum ne edersun oraya ?" demiş. O da hava turumuna bakayrum demiş. Çektum oni akşam karşuma, anlat de bakayum şu hava durumu işinu dedim. Anlatti, meğer ip sallanunca havanin rüzgarli olduğuni, ip islaninca da yağmur yağdiğuni anlayimiş. Çok akilli uşak vesselam. Sen o yaşta böyle akilli degildun!

Memleçetten sağa pol pol havadis.. Yeni havadis olursa yine yazarum..

Baban
not: sağa para göndereceydim emme zarfı kapatmış idum koyamadum
http://www.denizevrenol.eniyiforum.net
Cherry

Cherry

MesajKonu: Geri: Babasından dursuna mektup:):)   Babasından dursuna mektup:):) Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 5:59 pm

hahahahahaaha süper yaaa
http://www.ezgisertel.ile.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Babasından dursuna mektup:):)   Babasından dursuna mektup:):) Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 11:36 am

Very Happy Laughing Razz süper yaaaa ellerine sağlık canım koptum
ranam
Üye
Üye
ranam

MesajKonu: Geri: Babasından dursuna mektup:):)   Babasından dursuna mektup:):) Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 1:23 pm

süper yaa çok güldüm ellerine sağlık
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Babasından dursuna mektup:):)   Babasından dursuna mektup:):) Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 2:47 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Laughing

Babasından dursuna mektup:):)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ŞEYTANDAN MEKTUP