_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir

YazarMesaj
crocodill

Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir Empty
MesajKonu: Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir   Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir Icon_minitimeC.tesi Haz. 11, 2016 8:42 am

Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir Teoxane-rha-serum-30ml-6359-29-K
Site Adresi: Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir
Site İçerik: Bayan Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2014
Site Hakkında Tanıtım:

Kuru cilt bizim ailedeki tüm kadınların başlıca sıkıntısıdır. Kuru ciltlerin kırışık oluşumunda çok şansız olduklarını biliyor olmak kadar yakınlarımda da bu etkiyi görmek benim için oldukça can sıkıcı bir durumdu. Yüzüm geriliyor, acıyor ve pul pul oluyordu. Cilt bakımı ve ürünler hakkında bilgiler veren bir blogda kuru ciltler ile ilgili yazılanlar ilgimi çekti. Kuru ciltlerin bakımı ile ilgili öneriler arasında dermokozmetik Teoxane ürünlerinden bahsediyordu.

Ciltte su kaybını önlemek için hyaluronik asidin ana madde olduğunu hiç bilmiyordum. Teoxane’in kuru ciltler için üretilen nemlendiricilerinde kullanılan çapraz bağlı hyaluronik asidin su tutumunu arttırması ve esnek bir yapısal bağ sağlaması, ürünlerin bende de işe yarayabileceğini düşündürdü.

Küçük bir araştırma yaptıktan sonra http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesine girip ürünleri ve içeriklerini incelemeye başladım. Çok sayıda vitamin ve mineralle zenginleştirilen ürünlerden sipariş etmeye karar vermem çok zaman almadı. Sitede yer alan detaylı açıklamaların da işimi çok kolaylaştırdığını belirtmem lazım.

Kuru Cilt Bakımı Kolay Değildir
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sağlık , Cilt , cilt bakımı
» cilt bakımı
» Güzellik Ve Cilt Bakımı
» sac dokulmesı , cilt bakımı , ozon kremi
» ozon kremi , sac dokulmesı , cilt bakımı