_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar | Artun Belgelendirme

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar | Artun Belgelendirme Empty
MesajKonu: Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar | Artun Belgelendirme   Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar | Artun Belgelendirme Icon_minitimePerş. Ekim 03, 2019 3:21 pm

Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar
, Firmalar sorusuna cevap verdiğimiz makalemizi okuyabilir hem de ihtiyacınız olan mesleki yeterlilik belgesini MYK onaylı belgelendirme kuruluşu olan şirketimizden alabilirsiniz.
Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından belirlenen mesleklerin yapılması, belli standartlara ve iş için gereken donanımlara sahip iş gücünü yetiştirmek için Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akredite edilmiş ve belge verme yetkisine sahip olan Artun belgelendirme eğitim, sınav ve belgelendirme süreçlerinin tamamını yapan bir firmadır.
Firma Tarafından Verilen Hizmetler
Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafından yetkilendirilmiş olan Artun Belgelendirme, kurum tarafından belge alma zorunluluğu getirilmiş olan mesleklere yönelik teorik ve uygulamalı eğitim verir ve eğitim sonrasında güvenilir ve adil bir ölçme değerlendirme sistemi sonuçlarına göre de başarılı olanlara yeterlilik belgesini hazırlayarak kişilere teslim eder.
Sınavlardan başarılı olarak mesleki yeterlilik belgesi almaya hak kazanan işçinin belgesi yine firma tarafından hazırlanır ve mesleki yeterlilik kimlik kartıyla birlikte teslim edilir.
Mesleki yeterlilik belgesinin zorunlu olduğu iş alanlarında belgesiz kişiler çalıştırılamayacağı için mesleği yapmak isteyenlerin mutlaka belgelerini alması gerekmektedir. Bu anlamda firma başvurudan belgenin alındığı zamana kadar olan süreç içerisinde hızlı güvenilir ve eksiksiz bir şekilde işin tamamını yapmaktadır.
Her Alanda Eğitim
Firma birçok alanda belge vermek için yetkilendirilmiştir. Tehlikeli ve hayati öneme haiz bu alanlarda mesleği yapabilmek için firma tarafından yoğun ve kişilerin mesleği tamamen öğrenecekleri ciddi bir eğitim verilmektedir.
Aynı zamanda belgenin yenilenme zamanı geldiğinde de yetkilendirilmiş kuruluşlara başvuru yaparak belgeyi yenilemek gereklidir, belgeyi almak için yetkilendirilmiş firmalar yenileme işlemlerini de yapmaktadır.
Artun Belgelendirme; MYK Ve TÜRKAK Onaylı Bir Belgelendirme Kuruluşudur. 
Tel :0216 398 40 20
Tel :0216 398 40 23
Gsm: 0506 093 40 20

https://www.artunbelgelendirme.com.tr

Mesleki Yeterlilik Belgesi Veren Kurumlar | Artun Belgelendirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bayilik Veren Firmalar
» TURC Belgelendirme
» Teknik Kontrol ve Belgelendirme
» ISO Belgesi ISO Danışmanlık Hizmetleri