_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oha Diyorum yeni yaşam merkeziniz

YazarMesaj
dj_ibo_g_h

Oha Diyorum yeni yaşam merkeziniz Empty
MesajKonu: Oha Diyorum yeni yaşam merkeziniz   Oha Diyorum yeni yaşam merkeziniz Icon_minitimeÇarş. Ara. 18, 2013 9:33 pm

Web Adresi: http://www.ohadiyorumm.com/
Sahibi: ohadiyorumm
Hosting Sağlayan Firma: kendi sunucumuz
Web Master ve ya Teknik Sorumlu: ohadiyorumm
Kullanılan sistem hakkında bilgiler: özel yazılım
Site içeriği hakkında detaylı bilgiler

ohadiyorumm.com 2011 yılında Facebook sayfasının açılmasıyla birlikte 2011 in sonlarına doğru yayın hayatına başlamıştır. Ohadiyorumm.com insanları eğlendirirken onlara hayatın mizahi yönünü ve aslında hepimizin ne kadar çok ortak noktası olduğunu göstermeye çalışır.

Sosyal eğlence sitesi olan ohadiyorumm.com'un içeriği Caps, Karikatür,Whatsapp Durumları, Güzel Sözler,geyik üzerine olduğu kadar bunların bir çoğu hayatımızın içindeki hızdan dolayı göremediğmiz ama kendi içlerinde aslında çok eğlenceli olan, dikkatlerimizden kaçan ufak şeyleri gün yüzüne çıkarıyor. Sitenin paylaşımları kullanıcılarının gönderdiği ve oha diyorum ekibinin paylaşımlarından oluşur. Telif hakkı olan görseller izin alınarak Facebook sayfasından veya web sitesinden kaldırılır.

ohadiyorumm.com Farkındalık yaratmak için yada ortak noktalarımızı görmemizi sağlayan bizi bize yansıtmaya çalışan bir aynadır. Eğlencenin her an her yerde olması insanları mutsuzluktan yada endişelerinden uzaklaştırmaya çalışıp braz olsun bu hayat içindeki herhangi birşeyden mutluluk duymamızı ve neşemizin yerine gelmesi için paylaşımlar yapar. Paylaşımlarının merkezinde insanların mutluluğunu baz alan ve bunu ziyaretçileriyle birlikte başaran Türkiyenin en kaliteli sosyal eğlence yeridir.

Oha Diyorum yeni yaşam merkeziniz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evinizdeki Yeni Yaşam Alanını Değiştirin
» dizikit.com artık yeni adresinde (yeni dizimag)
» Video Paylaşım Merkeziniz
» En yeni barbi oyunlarının yeni adresi!
» Kordon Kanı , yaşam bankası , Kök hücre