_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun

YazarMesaj
crocodill

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun Empty
MesajKonu: Akne ve Sivilcelerden Kurtulun   Akne ve Sivilcelerden Kurtulun Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2015 11:43 pm

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun Avene-cleanance-expert-40ml
Site Adresi: Akne ve Sivilcelerden Kurtulun
Site İçerik: Sağlıklı Doğal Ürünler
Site Açılış Tarihi: 2009
Site Hakkında Tanıtım:

Doktorum sivilcelerim için Roaccutane yazacaktı ama ben kullanmak istemediğim için birçok ilaç kullandım. Yüzümde kullandığım onca ilaç niteliğindeki krem sivilcelerime etki etmedi. İnsan içine çıkmaktan utanıyordum. Makyajla bile kapanmıyordu kocaman sivilceler. Bir sürü dermokozmetik denilen ilaçlardan da denedik. Adeta deneme tahtası gibi kullanılıyordu cildim, biraz azalma oldu ama hala geçmiyordu. Sonra başka bir doktora gittim yeni dermatoloğum Avene akne kurutucu krem yazdı.

İlk günler bir değişiklik olmadı ama 1 ay sonra falan azalmaya başladı sivilceler. 3-4 ay sonra da kullandım ve cildim bebek cildi gibi pürüzsüz oldu. Artık fondöten kullanmama gerek kalmadı. Akşamları da aynı şekilde yıkadıktan sonra kremleyip yatıyordum. Akne kurutucu krem kullanan bir arkadaşım da avene markasını tavsiye etmişti ama kafama göre kullanmamak için doktoruma sordum o da bana yazdı.

Ürünü en uygun fiyatlı olarak http://www.turuncukasa.com/akne-ve-sivilce-urunleri-396-2 adresinde buldum ve sipariş verdim. Hızlı kargo ve uygun fiyatıyla ilk tercihim oldu. Ayrıca müşteri hizmetlerine de buradan teşekkür etmek istiyorum. Bana çok yardımcı oldular, ne zaman arasam hemen ilgileniyorlar ve her siparişimde küçük de olsa hediyeler yolluyorlar.

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Akne ve Sivilce Sorunlarına Çözüm
» Göz Çevrenizdeki Sorunlardan Kurtulun
» Kuru Cildinizden Kurtulun