_-_-_-_-_Deniz Evrenol Fan Sitesi_-_-_-_-_
Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Sitemize hoşgeldiniz! keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle..
Üye değilseniz hemen ÜCRETSİZ KAYIT OLUN ..!!

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması

YazarMesaj
crocodill

Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması Empty
MesajKonu: Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması   Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2016 9:43 pm

Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması Nuxe-nuxuriance-ultra-replenishing-night-cream-50-ml-6722-30-K
Site Adresi: Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması
Site İçerik: Cilt Ürünleri
Site Açılış Tarihi: 2013
Site Hakkında Tanıtım:

Kuru bir cilde sahip olmak çok zordur. Çünkü kuru ciltler çok fazla bakım isterler, narindir ve her durumdan çok çabuk etkilenirler. Diğer yağlı ciltlere oran ile çok daha çabuk ve kolay kırışırlar. Cildimin yapısı kuru olduğu için cildimin nem dengesini korumak, oluşan kırışıklıkları gidermek ve kırışık oluşumunu önlemek için kullandığım kremleri derinlemesine araştırırım. Nuxe marka krem ile de bu araştırmalarım esnasında tanıştım. http://www.dermokolik.com/?B=Marka internet sitesinde denk geldiğim bu ürün başlangıçta aklımda diğer ürünler gibi olabilir düşüncesini uyandırdı.

Bugüne kadar kullandığım dermokozmetik ürünlerin hiçbiri bu etkiyi yaratmamıştı. Zamanla eskiden oluşan kırışıklıklarımın yok olmaya başladığını da fark edince kremi alıp denediğim için çok mutlu oldum. Çünkü kuru yapıya sahip olan cildimin bu değişikliği elde etmesi benim için bir mucize gibiydi.

Ürünün tanıtımında yazan sözlerin hepsinin doğru olduğunu kendim kremi kullanarak deneyimlemiş oldum. Nuxe kremin içeriği söylendiği gibi %93 oranında doğal bir içeriğe sahip. Çünkü kuru ciltler genelde alerjik de olurlar. Krem kullanmaya başladığım günden bu yana hiçbir şekilde bir alerjik reaksiyona sebep olmadı.

Kuru Ciltler için Bakım Uygulaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Saç Uzatıcı Bakım Kürü
» Hassas Ciltler için Güneş Kremi
» Roc Ürünleri ile Profesyonel Bakım
» Dolar Kuru
» Kuru Cildinizden Kurtulun